بنایی | آریاسازه

بنایی 

 

بنایی ساختمان به نوعی سازه گفته میشود که در آن از واحدهای مستقل استفاده میشود و در بین آن ها برای چسپاندن واحد ها از ملات استفاده میکنند.بنایی جزو کارهای ساختمانی است که میتواند شامل ، تعمیر و بازسازی ساختمان شود.

نوع مصالح لازم در کار های بنایی ساختمان میتوان به ، آجر ، سنگ مرمر، تراورتن ، آهک ، سنگ ، بلوک سیمانی ، بلوک شیشه ایی، کاشی ، گچ و… اشاره کرد.

گاهی اوقات در کار بنایی از سیمان یا ملات در بین واحد ها استفده نمیکنند و این برای بنایی ساختمان یا سازه هایی است که به طور موقتی ساخته میشوند.

بنایی

بنایی

گاها پیش آمده است که در ساختمان شما دچار آسیب های جزئی شده است و نیاز به بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان دارد . مثلا افتادگی گچ سقف و دیوار ها بر اثر رطوبت و نم گرفتگی ، یا اینکه قسمت هایی از کاشی ها و پارکت های ساختمان کنده شده باشند و یا سرویس بهداشتی نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشد ، همه و همه این اتفاقات دست به دست هم میدهند تا شما کار تعمیرات و بازسازی خانه خود را به بنایی ساختمان بسپارید.

بنایی دارای مهارت های مختلفی است که از جمله آن ها میتوان به گچکاری ، کاشی کاری ، دیوار چینی و … میباشد که هر کدام از آن ها مهارت خاص خود را می طلبد.