repair-garage تعمیرموتورخانه

موتورخانه

در موتورخانه های قدیمی هزینه مصرف انرژی به دلیل هوشمند نبودن دستگاه ها بسیار بالا و مقرون به صرفه نمی باشد در حالیکه امروزه با نصب دستگاه های نه چندان گران قیمت می توان به بهینه کردن سوخت در موتورخانه و پایین آوردن هزینه کمک زیادی تا نزدیک به 50% صرفه جویی کرد. که همچنین  تعمیر و نگه داری موتورخانه در سیستم جدید کمتر می باشد که با عایق کاری و تنظیم دقیق مشعل موتورخانه می توان به این خواسته دست پیدا کرد.

مطمئن‌تر از همیشه با تعمیر موتورخانه شوفاژ آریاسازه طاها

با افزایش بلندمرتبه‌سازی و احداث برج‌های مسکونی، تامین سرمایش و گرمایش آن‌ها به مشکلی بزرگ پیش روی ساختمان‌سازها تبدیل شده است؛ زیرا سیستم گرمایش و همچنین تامین آب گرم برای مصارف بهداشتی بخشی از نیازهای اصلی ساکنین ساختمان به‌حساب می‌آید. هرچند آبگرمکن‌ها و پکیج‌های دیواری جای کمی را اشغال می‌کنند اما وقتی این تجهیزات برای مجتمع‌های مسکونی بزرگ مورداستفاده قرار گیرد، درمجموع فضای بسیار زیادی را در هر واحد مسکونی اشغال می‌کند به همین دلیل در بسیاری از مجتمع‌های مسکونی و برج‌ها از سیستم گرمایش مرکزی یا موتورخانه شوفاژ برای گرم کردن ساختمان و تامین آب گرم استفاده می‌شود.که نیازمند تعمیزموتوزخانه هم می باشند.

موتورخانه شوفاژ در برج‌ها و مجتمع‌های مسکونی و تجاری، حکم قلب ساختمان را دارد، زیرا هم گرمای موردنیاز ساختمان و هم آب گرم برای مصارف بهداشتی را تامین می‌کند؛ به همین دلیل لازم است هرچند وقت یک‌بار موتورخانه شوفاژ سرویس شود. اما خرابی موتورخانه  و تعمیرموتورخانه را چطور تعمیر کنیم؟ برای تعمیر موتورخانه شوفاژ از چه کسی کمک بگیریم؟ تعمیرکار تاسیسات موتورخانه در تهران را از کجا پیدا کنیم؟برای هواگیری موتورخانه شوفاژ و یا تعمیر مشعل موتورخانه به چه کسی اعتماد کنیم؟

اگر شما هم برای تعمیر موتورخانه در غرب تا شرق تهران و شمال تا جنوب تهران به کمک بهترین تعمیرکار موتورخانه نیاز دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین و قابل‌اعتمادترین متخصص دسترسی داشته باشید.

 

تعمیرموتورخانه

 

چه مواقعی به تعمیرکار موتورخانه برای تعمیرموتورخانه در تهران نیاز داریم؟

موتورخانه‌های مختلف با نوع سوخت متفاوت در آپارتمان‌ها و ساختمان‌های بزرگ وجود دارد که هرکدام به سرویس و نگهداری مخصوص به خود نیاز دارند. موتورخانه گازی و موتورخانه گازوئیلی در کشور ما از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و بسیاری از ساختمان‌ها از این نوع تأسیسات استفاده می‌کنند. به‌طورکلی برای هر خدمتی که برای سرویس و نگهداری موتورخانه شوفاژ نیاز دارید، می‌توانید از سرویس‌کار موتورخانه کمک بگیرید که نمونه‌ای از آن‌ها عبارت‌اند از:

اگر تصمیم به راه‌اندازی موتورخانه در فصل سرما دارید.
اگر تصمیم به سرویس و تعمیر موتورخانه مرکزی نیاز دارید.
اگر نشتی یا سوراخ شدگی در لوله‌ها و دیگ منبع مشاهده می‌کنید.
اگر مشعل موتورخانه روشن نمی‌شود و نیاز به تعمیر مشعل موتورخانه وجود دارد.
اگر نیاز به تعمیر و تعویض قطعات موتورخانه دارید.
اگر به هواگیری موتورخانه شوفاژ نیاز دارید.
اگر به سرویس و تعمیر لوله‌کشی موتورخانه و لوله‌کشی شوفاژ نیاز دارید.
و نیز به دلیل اینکه خدمات مربوط به تأسیسات ساختمان و موتورخانه به این موارد ختم نمی‌شود، در هرزمان به هر مشکلی که در سیستم موتورخانه برخورد کردید، می‌توانید به کمک سرویس‌کارهای موتورخانه آن را تعمیر کنید.