تعمیرات آسانسور

تعمیر آسانسور در تهران کار بسیار پیچیده است و شرکت‌های خیلی کمی هستند که به صورت حرفه ای بخواهند تعمیرات آسانسور های ساختمان های اداری تجاری و مسکونی را به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی با کادر مجرب و کارآزموده انجام دهند یکی از بهترین شرکت هایی که طی سالیان اخیر تاکنون فعالیت های بسیار بزرگ و بسیار مهمی در حوزه تعمیر آسانسور انجام داده است و تاکنون نمونه کارهای بسیار زیاد و رازی داشته شرکت آریا سازه می باشد.

اگر شرکت شما اگر ساختمان شما و اگر مجتمع مسکونی اداری و تجاری شما نیاز به یک تعمیر کار حرفه ای و مدام در حال باشد نیاز دارد می‌توانید با عقد قرارداد بلند مدت با شرکت آریاسازه بهترین خدمات تعمیر آسانسور در استان تهران را دریافت کنید.

شرکت آریاسازه بهترین تعمیر کننده آسانسور در استان تهران در شمال تهران در جنوب تهران در غرب تهران در شرق تهران و در مرکز تهران می باشد که به صورت کاملا تخصصی از نیروهای حرفه ای در زمینه تعمیرات آسانسور استفاده می کند.شرکت آریاسازه کلیه تعمیرات آسانسور در تهران را برعهده می‌گیرد و برای انواع ساختمان های اداری و تجاری تعمیرات و نصب آسانسور را به صورت کاملاً حرفه ای انجام میدهند.شما با عقد قرارداد تعمیر آسانسور  با شرکت به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی به صورت منظم و دوره ای خدمات تعمیرات آسانسور و سرویس آسانسور را دریافت خواهید کرد.

علت نیاز به تعمیر کردن آسانسور

اگر قطعه ای از آسانسور خراب یا فرسوده شود باید تعمیر شود و اگر تعمیر یا عوض نشود حتما در عملکرد آسانسور اختلال ایجاد خواهد کرد یا باعث خرابی کل دستگاه خواهد شد و بدترین اتفاقی که در خرابی آسانسور ممکن است رخ دهد خطرات جانی است.برای درک بیشتر نیاز به تعمیر کردن آسانسور فرض کنید که طناب آسانسور فرسوده شده است. فرسودگی سیم سبب خوردگی فلکه و هرزگرد شده است و اگر فلکه فرسوده شود و ترمز ایمنی فعال نشود آسانسور حتما سقوط خواهد کرد در نتیجه تعمیر کردن آسانسور باعث ایمنی بیشتر آسانسور خواهد شد.

سرویس آسانسور

سرویس آسانسور

تعمیرات آسانسور به چند حالت است؟

آسانسورها به دو صورت کلی تعمیر خواهند شد.

  • تعمیرات دوره ای

تعمیرات دوره ای شامل تعمیراتی است که آسانسور با یک شرکت تعمیرات قرارداد دارد و در صورت رخ دادن هر مشکلی باید تعمیر توسط سرویسکاران شرکت انجام شود.آسانسورهای که با هیچ شرکتی قرارداد ندارند معمولا انجام سرویس منظم و مرتبی ندارند و نیاز تعمیر موردی دارند. ( تعمیرات موردی چندان ایمن و باکیفیت نیست. )معمولا بیشتر شرکت ها از پذیرفتن از پذیرفتن تعمیرات موردی معذور هستند چون در تعمیرات موردی نیاز به خدمات بیشتری است. ( خدمات جنرال سرویس )بیشتر ایرادات آسانسور به علت گستردگی خیلی مشخص نیست و هرگز یک بار انجام دادن تعمیر برای آسانسور کافی نیست آسانسورها به سطح کیفی خود نخواهند رسید.در نتیجه تعمیرات دوره ای بهتر از تعمیرات موردی است زیرا برای تعمیرات موردی باید هزینه بیشتری صرف شود تا مشکل رفع شود.