نظافت منزل

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. نظافت منزل

نظافت منزل در تهران

با خدمات نظافت منزل و ضدعفونی تیم آریا سازه خانه ای بی عیب و نقص داشته باشید.

house-cleaning

نظافت منزل

درک می کنیم که شما به عنوان صاحب خانه تعدادی از موارد را در لیست کارهای روزمره خودتان دارید. بعلاوه فکر میکنیم که تمیز و بی عیب و نقص نگه داشتن خانه تان کاری نیست که شما به تنهایی قادر به انجام آن باشید. به جای گذراندن زمان تعطیلات گرانبهای خود به جارو کردن، شستشو و پاک کردن، تعطیلات تان را در فضایی بدون لک و تمیز و با آرامش خاطر که توسط متخصصان تیم آریا سازه انجام می شود، بگذرانید.

نظافت منزل توسط متخصصین آموزش دیده با مسئولیت زیست محیطی

همه اعضای تیم خدمات نظافت منزل ما از محصولات ایمن برای خانواده و خانه شما، از جمله کودکان و حیوانات خانگی استفاده می کند! با درنظر گرفتن این مسئولیت زیست محیطی، مطمئن باشید که تیم ما در حالی که مواد شیمیایی تمیز کننده مضر را از فضای خانه شما دور نگه می دارد می تواند یک پروسه ی نظافت عالی انجام دهد.

چرا مراکز خدمات نظافتی و شرکت های نظافت منزل را برای خدمات نظافتی انتخاب می کنیم؟

سالهاست، مرکز نظافت تیم آریا سازه خدمات استثنایی و بی نظیری را برای نظافت منزل به مشتریان ارائه کرده است. از تعهد ما به ارائه خدمات با کیفیت و داشتن تیم نظافتی حرفه ای و کاربلد، دلایل متعددی وجود دارد که نشان می دهد ما همچنان بهترین گزینه برای خدمات نظافت منزل هستیم.

ما به دلیل موارد زیر بر سایر شرکت های نظافتی برگزیده شده ایم.

 • سیستم تمیز کردن منحصر به فرد که هر بار نظافت کامل و عمیق را ارائه می دهد
 • استفاده از محصولات پاک کننده با درنظر گرفتن مسئولیت زیست محیطی که برای کودکان و حیوانات خانگی ایمن تر هستند
 • رضایت 100 درصدی مشتری از هر خدمتی
 • خدمات نظافتی سفارشی بر اساس نیاز شما

خدمات استاندارد نظافت منزل و ضدعفونی کردن خانه شامل چه مواردی است؟

اصول اولیه نظافت خانه شامل تمیز کردن قسمت های مهم خانه از اتاق خواب تا آشپزخانه و همه ی فضاهای بین آنهاست. این فرایند شامل نظافت اتاق های مخصوصی که شما دارید، از جمله اتاق بازی، سالن بدنسازی خانگی یا ادارات هم می شود.

در طول هر سرویس تیم ما تمام فرش ها، موکت ها و کفپوش ها را جاروبرقی می کند. هر نوع کفپوش از جمله کاشی، چوب، وینیل یا لمینت بر اساس نیاز به مواد مورد استفاده تمیز می شود. علاوه بر این، همه سطوح خانه را گردگیری می کنیم، پاک می کنیم و تمیز می کنیم. این خدمات شامل تمیز کردن مبلمان، پیشخوان، درهای ورودی و دکوراسیون داخلی منزل هم است.

1.گردگیری

به جای اینکه اول گرد و غبار را پاکسازی کنیم، تیم ما به طور معمول ابتدا سطوح و وسایل را گردگیری می کند تا از گرد و غبار محیط اطراف برای کاهش لذت خانواده شما جلوگیری کند. ما به مناطقی در خانه که معمولاً گرد و غبار جمع می کنند توجه زیادی می کنیم. گرد و غبار می تواند به کاهش آلرژی های داخل خانه و به طور کلی بهبود کیفیت هوای داخلی خانه تان کمک کند.

مبلمان، قفسه ها و دکوراسیون – گرد و غبار را می توان تقریباً روی هر وسیله ای در خانه یافت. بخشی از خدمات معمول ما شامل پاک کردن و گردگیری مبلمان، قفسه ها و دکوراسیون با نهایت دقت و توجه به مبلمان و وسایل شخصی شما است.

طاقچه ها و پرده های پنجره – تیم ما تمام طاقچه های پنجره، پرده ها، پارچه ها و سایر روکش های پنجره ای را که دارید، گردگیری می کند. این کار می تواند عمر پنجره های خانه و پرده هایتان را افزایش دهد.

لامپ ها، وسایل روشنایی و هواکش های سقفی – لامپ های بلند و پنکه های سقفی می توانند از جمله مواردی باشند که در خانه گرد و غبار زیادی می گیرند. تیم ما مجهز به ابزاریست که می تواند مناطق در معرض حرارت گرد و غبار گرفته را که دور از دسترس هستند و اغلب نادیده گرفته می شوند به راحتی تمیز کند.

تخته قرنیز – تخته های زیرین اجزای جدایی ناپذیر طراحی کلاسیک خانه هستند و همچنین نقاط معمولی برای جمع آوری گرد و غبار هستند. در حالی که می توان آنها را به راحتی نادیده گرفت، تیم ما به آنها توضیح می دهد تا از گرد و غبار – و سایر آلودگی ها و کثیفی ها جلوگیری شود!

و بیشتر – از طاقچه های کابینت گرفته تا دریچه های هوا، تیم ما می تواند تقریباً هر وسیله یا فضایی را در خانه گردگیری کند. با هر سرویس، می توانید مطمئن باشید که طرح نظافت سفارشی شما فضایی را برای کاهش گرد و غبار برای شما به ارمغان می آورد.

2.پاک کردن

پاک کردن سطوح خانه نه تنها احتمال تجمع گرد و غبار را کاهش می دهد، بلکه می تواند ظاهر تمیزی را که از دست داده است به خانه شما بدهد. تیم ما تقریباً تمام سطوح سخت خانه شما را پاک می کند تا همه چیز را تمیز و بهداشتی نگه دارد.

درب ها و چارچوب درها – به عنوان بخشی از خدمات نظافت منازل، تیم ما درها و چارچوب های خانه شما را پاک می کند. این به حذف هرگونه لکه، اثر انگشت و باکتری که ممکن است در اطراف باشد، کمک می کند.

سطوح شیشه ای – اعم از پنجره، میز یا درب حیاط، ما از تکنیک ها و راه حل های اثبات شده برای پاکسازی سطوح شیشه ای شفاف در خانه شما استفاده خواهیم کرد. این امر به شما یک نمای شفاف از محیط اطراف خود می دهد.

و بعلاوه – از طریق خدمات نظافت عمومی ما، می توانیم هر چیزی را در خانه از جمله لوازم کوچک و بزرگ، دستگیره درها، کلیدهای روشنایی و سایر مناطق در صورت نیاز پاک کنیم.

مبل و سایر لوازم داخلی روکش دار – درست مانند کفپوش خانه، مهم است که مبلمان روکش دار خود را مرتب جاروبرقی کنید. این امر از مبلمان شما محافظت می کند در عین حال از کیفیت هوای خانه تان نیز محافظت می کند.

برخی از مناطقی که شامل خدمات نظافت منزل ماست، عبارتند از:

حمام

از دوش و وان گرفته تا توالت و سینک، هر وسیله ای در حمام می تواند توسط متخصصان نظافت منزل تمیز و ضدعفونی شود.
اگر از نظافت حمام خود مانند اکثر صاحبان خانه متنفر هستید، تیم ما به شما کمک می کند!

bathroom-interior

نظافت منزل و حمام

خدمات نظافت منزل که ارائه می دهیم شامل:

سرویس های بهداشتی

 • استخر
 • وان حمام
 • طبقات
 • تشک و فرش
 • روشنایی های منزل
 • آشپزخانه و غیره

آشپزخانه ها با توجه به استفاده مکرر نیاز به تمیز کردن مکرر دارند. چه زمان داشته باشید و چه وقت کافی نداشته باشید، ما نظافت کامل آشپزخانه شما را انجام می دهیم.

به طور متوسط ​​، ما سال های زیادی از عمر خود را در اتاق خواب می گذرانیم. یک اتاق خواب به هم ریخته نه تنها می تواند منجر به استرس روزمره شود، بلکه می تواند کیفیت خواب شما را نیز مختل کند. تیم ما این اطمینان خاطر را به شما میدهد که بهترین خدمات نظافت را ارائه دهد.

بخشی از خانه

بخش های مختلف خانه از نظر نظافت منزل برای ما مهم است. این که آیا ما به دنبال تماشای فیلم در کنار خانواده هستیم یا صرفاً استراحت پس از یک روز پر استرس، نظافت اتاق نشیمن شما، برای سلامتی و خوشبختی خانواده شما مهم است! تیم ما خدمات شستشو، جارو کردن، گردگیری، تمیز کردن و هرگونه خدمات مورد نیاز را انجام می دهد تا بتوانید بار دیگر از اتاق نشیمن خود لذت ببرید.

دفتر کار یا مطب

office-cleaning

نظافت اداره

 

آیا همانگونه که به نظافت محل کارتان اهمیت میدهید به نظافت منزل تان هم اهمیت میدهید؟ صرف نظر از این که نظافت مهمترین کار شما نیست یا وقت کافی برای انجام آن ندارید، تیم ما خدمات نظافت منزل مورد نیاز برای ایجاد محیطی سازنده و مثبت را برای شما در جهت نیل به اهداف خود ارائه می دهد.

اتاق بازی کودکان

سلامت و ایمنی اتاق بازی کودکان شما برای ما بسیار مهم است! ما می توانیم هرگونه خدمات نظافت مورد نیاز برای کاهش گرد و غبار، خاک و سایر باکتری ها را ارائه دهیم تا فرزندان شما بتوانند در محیطی امن تر و تمیز بازی کنند.

برخی از سطوحی که تیم ما می تواند تمیز می کند عبارتند از:

گرانیت

گرانیت به دلیل ظاهر زیبا و دوام آن جزء اصلی اکثر آشپزخانه ها است. تیم ما خدمات نظافتی ویژه ای را برای سطوح گرانیتی خانه شما ارائه می دهد که نشان داده شده است از درزگیر براق استفاده شده محافظت می کند. این باعث درخشندگی آن می شود تا بتوانید بعد از تمیز شدن از آن لذت ببرید!

شیشه

در حالی که برخی فکر می کنند تمیز کردن بدون خط و خال یک افسانه است، دوباره فکر کنید. تیم ما از پاک کننده ها و تکنیک های اثبات شده شیشه استفاده می کند تا هر بار یک تمیزکاری بی عیب و نقص را تضمین کند. و صرف نظر از اینکه شیشه در خانه شما کجا قرار دارد، تیم ما قبل از اتمام کار از شفافیت آن اطمینان حاصل می کند.

چوب

سطوح چوبی واقعی به مراقبت هایی نیاز دارند که سطوح دیگر به آن احتیاج ندارند. برای از بین بردن خرگوش های گرد و غبار مزاحم، نه تنها باید آنها را مرتب گردگیری کنید، بلکه باید از صیقل صحیح نیز استفاده کنید تا چوب سالم و براق به نظر برسد. چه میز، در، کابینت یا هر چیز دیگری باشد، ما اطمینان می دهیم که مراقبت های لازم را برای جلوگیری از خط و خش و ظاهر نامرتب انجام می دهد. 

سنگ مرمر

وقتی صحبت از مراقبت و تمیز کردن خدمات سنگ مرمر در خانه به میان می آید، مهم است که از مراقبت مناسب – از جمله پاک کردن خشک و مرطوب – اطمینان حاصل شود. این باعث می شود ظاهر زیبایی خود را حفظ کرده و احتمال لکه و کثیفی را کاهش دهید.

فولاد ضد زنگ

آیا از تمیز کردن فولاد ضد زنگ خسته شده اید که فقط لکه های زیادی باقی می ماند؟ ما تجربه، ابزار، و راه حل های اثبات شده مورد نیاز برای مراقبت از سطوح فولادی ضد زنگ در خانه، از جمله جزایر آشپزی، پیشخوان و لوازم آشپزخانه را داریم.

شرح شغل نظافتچی خانه، وظایف و مسئولیت های کلیدی در نظافت منزل

این پست اطلاعات کاملی در مورد شرح شغل نظافتچی منزل ارائه می دهد تا به شما در یادگیری کار آنها کمک کند.

این وظایف، وظایف و مسئولیت های کلیدی را که معمولاً توصیف کننده کار نظافت خانه در اکثر سازمان ها است، برجسته می کند.

لطفاً برای افزایش دانش خود در زمینه نظافت منزل به مطالعه ادامه دهید:

نظافتچی برای نظافت منزل چه می کند؟

نظافتچی منزل وظیفه تضمین و بدست آوردن بالاترین سطح تمیزی در محیط های یک مکان مسکونی مانند اتاق خواب، حمام و آشپزخانه و همه فضاهای عمومی را دارد.

شرح شغل وی مستلزم انجام کلیه وظایف نظافت سبک به منظور حفظ خانه های خصوصی یا موسسات تجاری مانند هتل ها و بیمارستان ها است.

به عبارت دیگر، نظافتچی خانه به فردی اطلاق می شود که به طور حرفه ای با مسئولیت تأمین و حفظ بالاترین یا استاندارد مطلوب آسایش، تمیزی و بهداشت برای مشتریان یا متقاضیان در داخل یا اطراف اماکن مسکونی خود، معرفی شده است.

او همچنین وظیفه دارد چندین کار مهم را انجام دهد، مانند تمیز کردن یا گردگیری، شستشوی فرش و کف چوبی، شستن ظروف، چیدن و مرتب کردن تخت ها، شستن لباس ها، تمیز کردن حمام، تمیز کردن یا پاکسازی کف آشپزخانه و حمام، جارو کردن و چندین فعالیت نظافت و نگهداری های دیگر.

انتظار می رود نظافتچیان خانه در فرایند انجام وظایف خود، تمام خواسته ها یا الزامات کاربران را در نظر بگیرند و در همه حال از رفاه، سلامتی و ایمنی کاربران یا مشتریان خدمات و سایر اعضای پرسنل آگاهی کامل داشته باشند.

آنها همچنین باید به ایمنی و امنیت ساختمان مسکونی توجه کنند.

وظایف نظافتچی منزل تنها محدود به نظافت و نگهداری از وسایل خانه نیست. نظافتچی خانه نیز وظیفه ارائه خدمات با کیفیت را با ارزیابی عملکرد و پیاده سازی دانش جدید به منظور بهبود بیشتر عملکرد بر عهده دارد.

او باید در چندین دوره آموزشی شرکت کند و در جلسات شرکت کند، با کاربران خدمات و دیگران ارتباط برقرار کرده و با آنها برخورد دوستانه داشته باشد که باعث حفظ حس اعتماد و ایجاد ذهنیت مثبت آنها از خود می شود.

توضیحات کار نظافتچی خانه شامل ثبت سوابق صحیح و کافی از کلیه کارهای انجام شده، گزارش وسایل معیوب، مبلمان، تجهیزات آسیب دیده یا هرگونه خطرات احتمالی بلافاصله و انجام چک های معمول اغلب در طول روز به منظور اطمینان از تمیز بودن بخش های مختلف خانه است.

در اصل، نظافتچی خانه وظیفه حفظ محیط امن و مرتب را دارد و در عین حال به خواسته های مشتریان و کاربران خدمات نیز توجه می کند.

نظافتچی شدن به یک کاندیدای ایده آل یا فرد علاقمند نیاز دارد که دارای ویژگی های خاصی مانند توانایی کار موثر در قالب یک تیم و مشارکت با مشتریان، اراده و انگیزه برای بهبود مهارت ها و دانش شغلی، ارتباطات سالم و مهارت های بین فردی، آمادگی جسمانی و غیره می باشد.

از نظر مدارک تحصیلی، فردی که علاقمند به کار نظافت منزل است، نیازی به رشته دانشگاهی ندارد یا برنامه آموزشی را تکمیل نمی کند تا نظافتچی حرفه ای شود.

با این حال، چندین سال سابقه کار اثبات شده در زمینه نظافت منزل می تواند یک مزیت مهم باشد.

ادامه دارد…..
منبع :https://www.handy.com/services/home-cleaning

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست