لوله گشی گاز شرق تهران

مشخصات خود را در کمتر از یک دقیقه به صورت آنلاین ثبت کنید و از 20 درصد تخفیف ما بهره‌مند شوید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
ثبت درخواست آنلاین

مرکز خدمات آریا سازه

مشخصات خود را در کمتر از یک دقیقه به صورت آنلاین ثبت کنید و از 20 درصد تخفیف ما بهره‌مند شوید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

لوله گشی گاز شرق تهران

فهرست مطالب

ارائه خدمات لوله کشی گاز در منطقه پیروزی

نحوه اجرای لوله کشی گاز به پارکینگ بیرونی

فضای گرمی را تصور کنید که می توانید با گاز طبیعی به پارکینگ بیرونی خود منتقل کنید. شما می توانید در طول زمستان با مجموعه ای از گزینه های گرمایشی که قبل ها در دسترس نبودند، فضای گرم و دنجی داشته باشید. اما، باید یکسری کارها را انجام بدید. به همین دلیل ما مدتیست که برروی این مقاله کار می کنیم تا اصول اولیه نحوه اجرای لوله کشی گاز به پارکینگ بیرونی را به شما آموزش دهیم.

چند نکته که باید مورد توجه تان قرار گیرد

کار با گاز طبیعی شوخی نیست. اگر مراقب نباشید، می توانید به خود آسیب جدی وارد کنید و یا بدتر. ناگفته نماند که در صورت نصب نادرست می توانید آسیب جدی و قابل توجهی به خانه تان وارد کنید. پس اگر نیازمند کمک  تیم حرفه ای برای لوله کشی گاز دارید همکاران مارا در منطقه پیروزی مطلع سازید.

به همین دلیل است که قبل از شروع نصب باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید:

اول، باید ارزیابی درستی از مهارت های فعلی خود در رابطه با کار موردنظر انجام دهید. لوله کشی گاز طبیعی در دسته ی کارهایی که خودتان بتوانید انجام دهید، قرار نمی گیرد و کار بسیار سخت، حساس و مهارت طلبیست. اگر در مورد توانایی خود برای انجام این کار تردید دارید، بهتر است مستقیماً با یک متخصص مشورت کنید.

دوم، همیشه با درنظر گرفتن همه جوانب ایمنی کار، لوله کشی گاز را انجام دهید. در انجام کلیه اتصالات دقیق، آهسته و با بررسی همه جوانب عمل کنید و تا زمانی که آزمایش ها و بازرسی های مناسب انجام نشده است هرگز لوله های گاز را به حالت فعال درنیاورید و فلکه گاز را باز نکنید.

در نهایت، به خاطر داشته باشید که گاز طبیعی به سختی میتواند تحت کنترل باشد. حتماً با حوزه اجرایی محلی خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که واقعاً می توانید نصب را خودتان انجام دهید یا نه(یا حضور یک متخصص دارای مجوز حتما نیاز هست) و اینکه استانداردها و کدهای محلی برای نصب فعلی شما اعمال می شود یا نه.

کارتان را با تعیین مسیر شروع کنید

ارائه خدمات لوله کشی گاز در منطقه نارمک

فقط یک نقطه برای شروع وجود دارد – تعیین مسیر از جایی که خط فعلی گاز طبیعی شما عبور کرده، آغاز می شود. یک نقطه مرجع خوب محلیست که نزدیک، اما درعین حال، بعد از محلی که شیر فلکه اصلی گاز واقع شده است، شروع شود. در نهایت شما برای اجرای خطوط جدید گازی پارکینگ خود باید از این منطقه انشعاب بگیرید. انشعاب گیری تخصصی را به متخصصین کاربلد مجموعه آریاسازه بسپارید تا ایمن ترین کار را تحویل بگیرید، منطقه نارمک هم در خصوص ارائه این خدمات، تحت پوشش تیم ماست.

به احتمال زیاد مجبور خواهید بود خطوط لوله گازی تان را به صورت زیرزمینی اجرا کنید (در موارد بسیار کمی این امر ضروری نیست، بنابراین ما در این مقاله فرض می کنیم که شما خطوط زیرزمینی را اجرا خواهید کرد).

از آنجایی که این احتمال وجود دارد، می بایست مشخص کنید که از نظر جغرافیایی از کدام نقطه خط لوله را وارد پارکینگ می کنید. سپس برای یافتن کوتاهترین و ایمن ترین مسیر بین دو نقطه تلاش کنید. از محوطه سازی یا مناطقی که می دانید سطح سفت هستند و رسیدگی به آنها دشوار است خودداری کنید.

اطلاعات و روش استفاده لوازم خود را در نظر بگیرید

ارائه خدمات لوله کشی گاز در منطقه تهرانپارس

هنگامی که مسیر خود را مشخص کردید، وقت آن است که اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل کار را جمع آوری کنید. با در نظر گرفتن نوع لوله ای که برای نصب نیاز دارید، کارتان راشروع کنید.

اگر در نهایت نیاز به اجرای خطوط لوله در زیر زمین دارید، باید چند لوله پلی اتیلن تهیه کنید که مخصوص کار در زیرزمین طراحی شده باشند. لوله سیاه معمولی را می توان برای کاربردهای روی زمین(روکار) استفاده کرد. ولی درنهایت برای ایمنی بالاتر کارتان میتوانید با کارشناسان ما در منطقه تهرانپارس در ارتباط باشید.

اطمینان حاصل کنید که برای اجرای همه پیچ ها و اتصالات خود (انتقال از لوله سیاه به پلی اتیلن در موقعیتهای مناسب) به اندازه کافی ابزار وجود دارد. افزودن یک شیر کنتور ثانویه در محلی که لوله وارد پارکینگ می شود ارزشمند خواهد بود.

هنگامی که تمام ابزار خود را انتخاب و تهیه کردید، یک تانچر اجاره کرده و شروع به کار کنید(مگر اینکه بخواهید ساعت ها به طور دستی حفاری کنید).

خطوط لوله تان را نصب کنید

ارائه خدمات لوله کشی گاز در منطقه مجیدیه

خوشبختانه، تمام کارهایی که در زمینه آماده سازی و نصب انجام داده اید، فرآیند نهایی لوله کشی را نسبتاً ساده می کند. اولین مرحله شروع همیشه باید نصب دریچه قطع و وصل گاز باشد. تا زمانی که فلکه گاز باز است نمی توانید روی این خطوط کار کنید.

در مرحله بعد تانچر را روشن کنید و حفره را بکنید. در کار با سیستم های اولیه و مراحل اولیه نهایت دقت تان را به خرج بدید زیرا که این مرحله میتواند کل پروسه لوله کشی گاز را تحت تاثیر قرار دهد. اگر میخواهید کار لوله کشی را به صورت مقرون به صرفه انجام دهید، پس باید کار اجاره ی تانچر را کنسل کرده و کار را به کارشناسان منطقه مجیدیه بسپارید.

با حفر گودال و لوله گذاری کارتان را ادامه دهید. در خصوص استفاده از همه اتصالات، براساس ابزار کارتان آموزش ببینید و اطمینان حاصل کنید که همه اتصالات به درستی انتخاب شده و کاملاً درست نصب شوند.

مرحله بعدی تکمیل و اتمام کار خطوط لوله کشی است و برای نصب فلکه گاز جدید در پارکینگ شروع به کار کنید. سپس لوله کشی داخلی خود را به دستگاه یا سیستمی که میخواهید گاز را به آن متصل کنید، منتقل کنید.

در نهایت، پس از چندین مرحله بررسی مجدد، می توانید با پوشاندن سطوح حفاری شده، کار نصب را تکمیل کنید.

بررسی مجدد نصب

ارائه خدمات لوله کشی گاز در منطقه نظام آباد

قبل از اینکه حفره ها را پر کنید، باید خطوط لوله کشی را آزمایش کنید تا مطمئن شوید هیچ نشتی وجود ندارد. مطمئن شوید که در مورد الزامات لوله کشی محل تان حسابی تحقیق کرده اید.

به طور معمول، دو نوع آزمایش وجود دارد که هر دو شامل اعمال هوای فشرده به خطوط لوله کشی برای آزمایش فشار هستند.

ابتدا، هنگامی که هوای فشرده اعمال می شود، مخلوط 1: 1 از آب و مایع شوینده را برداشته و روی تمام اتصالات خود اسپری کنید. دقت کنید که کدام مناطق حباب میزنند – در صورت مشاهده هر موردی اتصالات را دوباره بررسی کرده و درصورت لزوم از اول نصب کنید.

در مرحله پایانی، فشارسنج را در انتهای خط لوله تان اعمال کرده و اجازه دهید به مدت 24 ساعت هوای فشرده را در داخل محفظه خود نگه دارد. اگر در این مدت افت فشار وجود داشته باشد، از جایی نشت دارید که باید آن را پیدا کرده و برطرف کنید – اگر مشکل افت فشار نداشتید همه چیز درست اجرا شده است. در هرصورت در هرمرحله از کار که به مشکل خوردید با کارشناسان ما تماس بگیرید. منطقه نظام آباد هم تحت پوشش تیم آریا سازه است.

 

فرم درخواست خدمت

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پرکارترین استادکاران ما

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست