لوله کشی گاز شمال تهران

مشخصات خود را در کمتر از یک دقیقه به صورت آنلاین ثبت کنید و از 20 درصد تخفیف ما بهره‌مند شوید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
ثبت درخواست آنلاین

مرکز خدمات آریا سازه

مشخصات خود را در کمتر از یک دقیقه به صورت آنلاین ثبت کنید و از 20 درصد تخفیف ما بهره‌مند شوید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

لوله کشی گاز شمال تهران

فهرست مطالب

ارائه خدمات لوله کشی گاز در منطقه نیاوران

لوله فلزی سیاه دیگر تنها نوع لوله توزیع کننده گاز طبیعی نیست. بسیاری از شهرداری ها به سازندگان اجازه می دهند از لوله های جایگزین مانند فلزات سبک و پلاستیک ها برای لوله کشی گاز استفاده کنند. هر نوع لوله در لوله کشی گاز طبیعی مزایا، معایب و هزینه های منحصر به فرد خود را دارد. هنگامی که از انواع متداول لوله های مورد استفاده در لوله کشی گاز طبیعی آگاهی پیدا کردید، می توانید موادی را انتخاب کنید که با بودجه و طرح پروژه شما مطابقت داشته باشد. اگر در منطقه نیاوران در خصوص لوله کشی گاز به مشکلی برخوردید، همکاران ما را در تیم آریاسازه مطلع سازید.

لوله های فولادی ضد زنگ راه راه

ارائه خدمات لوله کشی گاز در منطقه اندرزگو

لوله های فولادی ضد زنگ راه راه (CSST) در بیشتر خانه ها به عنوان لوله انعطاف پذیر که بین خطوط سفت و سخت گازرسانی و لوازم و ابزار خطوط لوله قرار دارد، شناخته می شود. اگرچه استفاده از CSST منحصرا برای این کار و برای این نوع لوله کشی است، اما برخی از شهرداری ها اجازه استفاده از CSST را برای کل سیستم های تأمین انرژی می دهند. اکثر انواع CSST که از نظر تجاری در دسترس هستند دارای روکش پلاستیکی زرد یا نمای بیرونی فلزی هستند. مزیت اصلی CSST انعطاف پذیری آن است. CSST به راحتی در اطراف موانع و پیچ و خم های دیوارها قابل اجرا است. مهمترین ایراد  CSST هزینه ی آن است. برای تشخیص درست ابزار مناسب مورد استفاده در لوله کشی گاز ساختمان تان با همکاران ما در اندرزگو تماس بگیرید.

پلی اتیلن با چگالی بالا

ارائه خدمات لوله کشی گاز در منطقه ولنجک

پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)، یک ماده پلاستیکی، در فروشگاه هایی غیر از مغازه های تأمین مواد لوله کشی به صورت رول های بزرگ و زرد رنگ ارائه می شود. اگرچه معمولاً مختص کاربردهای صنعتی و تجاری است، اما برخی از قوانین ساختمان سازی، اجازه استفاده از HDPE برای لوله کشی گاز مسکونی را می دهد. بارز ترین ویژگی لوله های گاز HDPE انعطاف پذیری آن است. لوله کش ها طول لوله را از رول آن بیرون می آورند و آن را از حفره های داخلی ساختمان می بافند. این انعطاف پذیری زمان نصب را تا حد زیادی کاهش می دهد. بر خلاف لوله گاز آهنی سنتی، که باید در انتهای هر بخش آن رزوه شود، اتصالات لوله HDPE معمولاً با فشرده سازی به انتهای لوله متصل می شوند. اگرچه این ویژگی های صرفه جویی در کار، هزینه کلی نصب و راه اندازی HDPE را کاهش می دهد، اما هزینه مواد اولیه بیشتر از لوله های آهن سنتی است. با این حال، به عنوان یک ماده پلاستیکی، HDPE تقریباً در برابر خرابی مصون است، در حالی که آهن و فولاد در نهایت زنگ می زنند. اگر ساکن ولنجک هستید و به دنبال تیم کاربلد برای خدمات لوله کشی گاز هستید با همکاران ما در منطقه ولنجک تماس بگیرید.

لوله های آهنی سیاه

ارائه خدمات لوله کشی گاز در منطقه پاسداران

در فرایند لوله کشی سنتی گاز طبیعی، لوله آهنی سیاه، به راحتی یک منبع گاز طبیعی را در یک لوله فلزی با دیوارهای ضخیم قرار می دهد. ضربه های ناگهانی به راحتی لوله گاز آهنی را سوراخ نمی کند و برای خم شدن یا شکستن لوله نیروی فوق العاده ای لازم است. محبوبیت و عرضه زیاد، لوله سیاه آهنی را به یکی از مقرون به صرفه ترین لوله های لوله کشی گاز تبدیل می کند. علاوه بر این، یافتن اطلاعات جامع در مورد لوله گاز آهنی یا لوله کش هایی که با لوله گاز آهنی کار می کنند بسیار آسان است. با این حال، نصب لوله گاز آهنی زمان بر است. لوله کش ها باید لوله های سفت و سخت را به ابعاد خاصی برش داده و انتهای لوله را به صورت دستی یا با دستگاه ببندند. علاوه بر این، لوله آهنی سیاهی که در معرض رطوبت است می تواند زنگ زده و خوردگی داشته باشد. کارشناسان تیم آریاسازه آماده ارائه خدمات در منطقه پاسداران هستند.

کدام لوله گاز بهتر است – مس یا فولاد؟

ارائه خدمات لوله کشی گاز در منطقه فرمانیه

احتمالاً برای هر ساختمان نوسازی نصب خطوط گاز یک اقدام اساسی است. این فرایند باعث میشود تا کل ساختمان را به سیستم گرمایش متصل کنید. نصب گاز می تواند شامل کار با لوله های فولادی باشد، اگرچه از لوله های مسی نیز استفاده می شود. قبل از انتخاب یک ابزار خاص، باید مزایا و معایب هر دو را خوب بدانید. اگر در این زمینهنیازبه متخصص و کمک کارشناسان  دارید، به ما در منطقه فرمانیه اطلاع بدید.

لوله مسی – چرا در نصب خط گاز استفاده می شود؟

لوله های ساخته شده از مس معمولاً برای نصب خطوط گاز توصیه می شوند. چرا؟ دلیل اصلی این واقعیت است که مس یک فلز چکش خوار است که می تواند بدون آسیب شکل بگیرند. این مسئله برای سیستم هایی که در دمای بالا کار می کنند بسیار مهم است. نیاز به آماده سازی فضای کافی برای نصب دارد، زیرا می تواند منبسط شود. یک لوله مسی قطعاً کوچکتر از لوله های ساخته شده از مواد دیگر است – دیوارهای آن نازک تر هستند، زیرا مواد کمتری برای تولید آنها استفاده می شود.

تاسیسات گاز مس نشتی ندارد و در برابر عوامل مختلف مانند نور UV مقاوم است. بزرگترین مزیت لوله مسی مقاومت بالای آن در برابر خوردگی است.

لوله های مسی – نحوه اتصال ابزار؟

لوله های مسی مورد استفاده در نصب خطوط لوله گاز خانگی بسیار سخت هستند. دیوارهای آنها معمولاً بیش از 1 میلی متر است. به همین دلیل می توان لوله ها را با استفاده از لحیم کاری به هم متصل کرد. شما نباید سعی کنید لوله گاز را خودتان لحیم کنید – آن را به یک متخصص بسپارید. روش دیگر استفاده از اتصالات فشرده سازی شده است. بازسازی چنین لوله هایی بسیار آسان است و نباید برای متخصص مشکلی ایجاد کند. این امر به کاهش هزینه های بازسازی کمک می کند.

لوله های فولادی چه مزایایی دارند؟

لوله های فولادی مورد استفاده برای نصب خطوط گاز قطر بیشتری نسبت به نمونه های مسی دارند. دیوارهای یک لوله فولادی ضخیم تر است، بنابراین سفت تر است و نیازی به اتصال به دیوار با عناصر بیرونی نیست. متأسفانه این نوع نصب بسیار سنگین است.

 

مشابه لوله های مسی، لوله های فولادی برای نصب خط گاز تحت انبساط حرارتی قرار می گیرند. این ویژگی آنها را برای کار در دمای بالا مناسب می کند. لوله های فولادی را می توان با استفاده از لحیم کاری یا استفاده از اتصالات رزوه ای توسط متخصص مونتاژ کرد.

فرم درخواست خدمت

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پرکارترین استادکاران ما

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست