مبل شویی جنوب تهران

مشخصات خود را در کمتر از یک دقیقه به صورت آنلاین ثبت کنید و از 20 درصد تخفیف ما بهره‌مند شوید.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
ثبت درخواست آنلاین

مرکز خدمات آریا سازه

مشخصات خود را در کمتر از یک دقیقه به صورت آنلاین ثبت کنید و از 20 درصد تخفیف ما بهره‌مند شوید.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مبل شویی جنوب تهران

فهرست مطالب

ارائه خدمات مبل شویی در جنوب تهران

نحوه مبل شویی مبل پارچه ای در منطقه شهرری

اولین چیزی که باید بررسی کنید، دستورالعمل سازنده است. بسیاری از کاناپه های پارچه ای برای جلوگیری از ایجاد لکه با پارچه های ضدلک ساخته شده اند و برخی از محلول های تمیز کننده ممکن است اثر ضدلک بودنشان را کاهش داده یا حتی ضمانت مبل را باطل کند.

بسیاری از مبل های پارچه ای برچسب راهنمای نظافت را دارند. معمولاً برچسب راهنمای محصول خود را در زیر کوسن ها می بینید.

قبل از تمیز کردن مبل، همیشه ابتدا یک قسمتی را که در دید نیست، بررسی کنید. این کار باعث می شود تا به بافت پارچه آسیبی وارد نشود. میزان ثبات رنگ پارچه را هم در بخشی از پارچه مبل امتحان کنید.اگر رنگ روی پارچه خراب یا سفید شد، از محلول تمیز کننده روی کل مبل استفاده نکنید. اگر به روش های شستشوی مبل حرفه ای تری در منطقه شهرری نیاز داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

نحوه تمیز کردن مبلمان یا لوازم داخلی بدون دستگاه

مبل شویی مبل پارچه ای در منطقه نازی آباد

بخارشویی یک راه عالی برای از بین بردن آلودگی از روی مبل پارچه ای است و به آن جان تازه ای می بخشد، اما این تنها راه حل نیست. به راحتی می توانید مبل را با برس، جارو برقی و کمی شوینده رقیق تمیز کنید.

برای تمیز کردن مبل پارچه ای، مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

 1. برای از بین بردن هرگونه لک یا کثیفی از یک برس محکم استفاده کنید
 2. با استفاده از قلم مو، کاناپه را جاروبرقی بکشید
 3. لکه های سرسخت را با محلول تمیز کننده مناسب شستشوی کنید
 4. اجازه دهید مبل کمی خشک شود

برای انجام بخارشویی بهتر و حرفهای تر از تیم آریاسازه کمک بگیرید و کارشناسان ما در منطقه نازی آباد را مطلع سازید.

نحوه تمیز کردن کوسن های مبل

اگر مبل تان دارای کوسن های جدا شونده است، می توانید آنها را جداگانه تمیز کنید. ابتدا دستورالعمل های تمیز کردن روی برچسب را بررسی کنید. برخی از روکش های کوسن پارچه ای را می توان با ماشین شستشو داد. اگر کوسن های مبلمان شما اینگونه است، روکش ها را برداشته و آنها را در ماشین شستشو دهید.

برای تمیز کردن کوسن های فومی، مقدار کمی شوینده ملایم دست و صورت را به آب گرم اضافه کنید. کوسن ها را در این محلول انداخته و آنها را فشار دهید تا حسابی کفی شود. روی لکه ها را بمالید و سپس آنها را با آب تمیز بشویید تا باقی مانده صابون پاک شود. در هوای آزاد بزارید تا خشک شود، گاهی اوقات بچرخانید تا از جمع شدن آب در داخل یا زیر کوسن جلوگیری شود.

اگر نمی توانید کوسن هایتان را شستشو دهید، در فضای باز آنها را بتکانید. این کار هرگونه گرد و غبار و آلودگی را از بین می برد.

اکنون می دانید که چگونه مبلمان مبل را در خانه تمیز کنید!

چگونه یک مبل را اساسی تمیز کنید؟

مبل شویی مبل پارچه ای در منطقه خانی آباد

گاهی اوقات نظافت معمولی کافی نیست و ممکن است مبل تان نیاز به تمیز کردن اساسی داشته باشد. کودکان، حیوانات خانگی و حتی بزرگسالان دست و پا چلفتی می توانند باعث ایجاد لکه هایی شوند که باید زود تمیز شوند.

 1. مبل را برس بکشید تا خرده آشغال ها، خاک و موها از بین بروند
 2. برای تمیز کردن کامل تر، از سری برس روی جاروبرقی استفاده کنید
 3. کوسن ها را بردارید و در صورت امکان جداگانه آنها را تمیز کنید
 4. جوش شیرین را روی سطح مبل بزنید و 20 تا 30 دقیقه پاک نکنید
 5. جوش شیرین را با جارو برقی وکیوم کنید
 6. لکه ها را بشورید
 7. بگذارید کاناپه خشک شود

نحوه تمیز کردن مبل پارچه ای با سرکه

سرکه سفید برای مقابله با لکه های سرسخت عالی است و برای استفاده در بیشتر پارچه ها بی خطر است. این محلول برای تمیز کردن مبل پارچه ای به طور طبیعی ایده آل است. محلول زیر را تهیه کرده و از آن برای از بین بردن لکه استفاده کنید – مبل را خیس نکنید و نمالید، زیرا خطر پخش شدن لکه وجود دارد.

 • 1 فنجان آب گرم
 • 1 فنجان سرکه سفید
 • اختیاری: 1 قاشق چایخوری صابون

 

نحوه تمیز کردن مبل راحتی با مواد شوینده

مبل شویی در منطقه افسریه

همیشه از مواد شوینده ایمن و مناسب با پارچه تان استفاده کنید. می توانید مواد شوینده مخصوص مبلمان یا لوازم داخلی را خریداری کنید یا از صابون ملایمی شستشوی دست استفاده کنید. روش دیگر، محلول زیر را تهیه کرده و با استفاده از اسفنج روی لکه بمالید. لکه را خیلی مرطوب نکنید هنگامی که لکه برطرف شد، با آب تمیز پاک کنید تا مواد شوینده را از بین ببرید و از حوله های کاغذی برای خشک کردن رطوبت اضافی استفاده کنید.

 • 2 فنجان آب
 • 1 قاشق چایخوری مواد شوینده

اگر به کمک ما نیاز داشتید تیم آریاسازه را از مشکلتان مطلع سازید، ما خدمات مبل شویی را در منطقه افسریه برایتان انجام میدهیم.

نحوه تمیز کردن مبل پارچه ای بدون آب

یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن آلودگی ها و لکه ها استفاده از جوش شیرین به ویژه در لکه های مرطوب است. روی محل مورد نظر بریزید و 20 تا 30 دقیقه زمان بدهید (اگر لکه هنوز مرطوب بود، تا زمانی که جوش شیرین خشک شود، صبر کنید) جوش شیرین را جاروبرقی بکشید تا تمیز شود.

روش دیگر این است که می توانید از پارچه های خشک کن برای از بین بردن لکه های خشک استفاده کنید. این پارچه ها با محلول خشک شویی از قبل شستشوی می شوند، بنابراین استفاده از آنها برای شما مفید است. دستورالعمل های روی برچسب را دنبال کنید. بیشتر پارچه های خشک شویی با مالیدن ملایم لکه برای از بین بردن لکه جواب میدهند. اگر محلول تمیز کننده نیاز گرما دارد، از سشوار برای گرم کردن ناحیه استفاده کنید.

نحوه شامپو کردن مبل

مبل شویی در منطقه جوادیه

ساده ترین روش شامپو کردن مبل استفاده از شامپو قالیشویی یا تمیز کننده مبل مخصوص است. ابتدا با جارو کشیدن پروسه ی شستشوی کامل مبل را شروع کنید تا جایی که ممکن است آلودگی های سطحی را از بین ببرید. سپس طبق دستورالعمل، دستگاه وکیوم یا تمیزکننده را با آب و مواد شوینده پر کنید. سعی کنید از خیس شدن بیش از حد کاناپه خودداری کنید، زیرا اگر به سرعت خشک نشود، ممکن است مشکلاتی از قبیل رطوبت و کپک ایجاد کند. می توانید با استفاده از حوله های قدیمی برای پاک کردن آب اضافی پس از اتمام شستشو، سرعت خشک شدن را افزایش دهید. قبل از تعویض کوسن ها اجازه دهید مبل خشک شود. فن می تواند با گردش سریعتر هوا به این امر کمک کند. دوستان ما در منطقه جوادیه آماده ارائه خدمات مبل شویی به شما عزیزان هستند.

نحوه ضدعفونی مبل

مبل شویی در منطقه کیانشهر

تمیز کردن با بخار یک روش موثر برای ضدعفونی مبل است، اما اگر بخارشو ندارید یا می خواهید نظافتچی استخدام کنید، روشهای دیگری نیز وجود دارد. استفاده از الکل می تواند طیف وسیعی از میکروب ها و عوامل بیماری زا را از بین ببرد و این یک انتخاب عالی است.

 • 2 فنجان الکل
 • 1 فنجان آب

مواد بالا را در یک بطری ترکیب کرده و به آرامی در محل موردنظر اسپری کنید. مراقب باشید که خیلی مبل یا کوسن ها را خیس نکنید. در صورت امکان کوسن ها را بردارید تا همه طرف کوسن ها جداگانه اسپری شوند. اجازه دهید مبل و کوسن ها در هوا خشک شوند. اگر ساکن منطقه کیانشهر هستید و به دنبال تیم کاربلدی برای ضدعفونی میگردید، با شماره های ما تماس بگیرید.

چگونه لکه ها را از روی مبل پارچه ای پاک کنیم

مبلمان همیشه در معرض لک ها هستند. غذا، نوشیدنی، آلودگی و موارد دیگر همه می توانند باعث ایجاد لکه شوند. روش های تمیز کردن ذکر شده در بالا همه می توانند بیشتر لکه های غذا و خاک را از بین ببرند، اما برخی از انواع لکه ها برای از بین بردن کامل نیاز به کمی شستشوی حرفه ای تر و اساسی دارند.

چگونه لکه های آب را از روی مبل پاک کنیم

اگر پارچه کاناپه شما مقاوم در برابر آب نباشد، اگر مرطوب شود احتمالا با آب خراب شود. نصف فنجان سرکه سفید را با 2 فنجان آب مقطر در یک بطری اسپری مخلوط کنید و کمی روی لکه اسپری کنید. برای جلوگیری از خیس شدن بیش از حد محل مورد نظر را کاملاً با یک پارچه میکروفایبر پاک کنید. از فن یا سشوار برای خشک شدن سریع ناحیه و جلوگیری از ایجاد لکه جدید استفاده کنید.

چگونه لکه های چربی را از روی مبل پاک کنیم

بهترین راه برای از بین بردن لکه های چربی استفاده از صابون مایع است. یک قاشق چایخوری مواد شوینده را به 2 فنجان آب اضافه کنید و با استفاده از یک پارچه یا اسفنج لکه را پاک کنید.

 

 

 

 

فرم درخواست خدمت

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پرکارترین استادکاران ما

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست