لوله کشی آب و فاضلاب غرب تهران

مشخصات خود را در کمتر از یک دقیقه به صورت آنلاین ثبت کنید و از 20 درصد تخفیف ما بهره‌مند شوید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
ثبت درخواست آنلاین

مرکز خدمات آریا سازه

مشخصات خود را در کمتر از یک دقیقه به صورت آنلاین ثبت کنید و از 20 درصد تخفیف ما بهره‌مند شوید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

لوله کشی آب و فاضلاب غرب تهران

فهرست مطالب

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه صادقیه

نصب خطوط لوله کشی آب و فاضلاب جدید: راهنمای اجرای لوله کشی توسط شما

آیا به فکر عوض کردن لوله کشی آب و فاضلاب تان هستید؟  از اینجا شروع کنید!

ما موارد مهم را به شما آموزش می دهیم تا کمک تان کند تصمیم بگیرید که آیا لوله کشی را خودتان انجام دهید یا نه! اگر میخواهید کار حرفه ای تری را انجام دهید، کار را به تیم ما در منطقه صادقیه بسپارید.

نحوه بررسی لوله کشی های آب و فاضلاب موجود

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه پونک

در حالی که لوله های شما عمدتا در پشت دیوارها و مصالح ثابت قرار دارند، راه هایی وجود دارد که می توانید بدون تخریب دیوارها و یا بررسی نشتی آب، موقعیت احتمالی خطوط آب خود را مشخص کنید.

بررسی خطوط آب موجود

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه سعادت آباد

ابتدا جنس لوله هایتان و سپس مدت زمان نصب شدن شان و دوام و پایداری شان که معمولاً چقدر خواهد بود را ارزیابی کنید.  به عنوان مثال، لوله های مسی می توانند بیش از 50 سال، برنج 40، فولاد گالوانیزه بین 20 تا 50 سال و لوله های PVC می توانند به طور نامحدود دوام بیاورند. عمر سیستم آب و فاضلاب شما به میزان زیادی به سطوح شیمیایی موجود در منبع آب بستگی دارد که می تواند بر اساس اسیدیته باعث خوردگی شود.  اگر تست میزان اسیدیته آب تان معقول بود، هرگز نترسید!  لوله های شما دوام بیشتری خواهند داشت. در صورت خرابی هر یک از آنها، ممکن است کل سیستم لوله کشی مستعد گرفتگی و نشت باشید.

فشار کم آب، صداهای شرشر یا غرغره، کفپوش خورده شده، زنگ زدگی، مناطق مرطوب اطراف سینک ظرفشویی و رطوبت یا کپک در مناطق بسته که لوله کشی شما کار می کند، همه می تواند نشان دهنده مشکلات خطوط آب شما باشد. نشتی آب می تواند نیاز به تخریب و تعمیرات پیچیده تری داشته باشد. درصورت نیاز به تعمیرات اساسی و استفاده از ابزار حرفه ای، کارشناسان آریاسازه در سعادت آباد آماده خدمات رسانی به شما هستند.

تعمیر لوله های آب موجود

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه چیتگر

انواع مختلفی از لوله ها را می توان به یکدیگر متصل کرد، اما این کار بی دردسر نیست!  لوله های مسی را می توان با چسباندن یک قطعه واسطه به PVC و سپس پیچاندن آن روی یک قطعه واسطه مسی به لوله های PVC متصل کرد.  همیشه قبل از چسباندن از واسطه نر یا ماده مناسب و اندازه مناسب برای هر لوله ای که به آن وصل می کنید اطمینان حاصل کنید. از آنجا که فلزات می توانند با یکدیگر تداخل داشته باشند، اگر شما مس را با فولاد وصل می کنید، برای جلوگیری از خوردگی باید از یک پیوند دهنده الکتریک ساخته شده از برنج با یک واشر لاستیکی که دو فلز را جدا می کند استفاده کنید.  هر متریالی را که به هم متصل می کنید، همیشه از نحوه واکنش مواد مختلف با یکدیگر آگاه باشید و بر اساس آن اتصالات خود را برنامه ریزی کنید. اگر درنظر دارید تا در هزینه و زمان صرفه جویی کنید، با ما نماس بگیرید.

نصب خطوط آب جدید در خانه تان

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه جنت آباد

هنگامی که می دانید زمان نصب خطوط آب جدید در خانه تان فرا رسیده است، ممکن است بخواهید خودتان این کار را انجام دهید، اما ابتدا تحقیق کنید!  شناخت انواع لوله ها، مهارت ها و ابزارهای مورد نیازتان و نکات دیگر می تواند در انجام کار تفاوت ایجاد کند.  اکثر صاحب خانه ها برای این نوع کارها با یک متخصص لوله کشی تماس می گیرند، اما اگر قادر و مصمم هستید، می توانید این پروژه را خودتان انجام دهید! درصورتی که شروع به کار کردید و نتواتستید کار تعمیرات را تکمیل کنید، از ما در جنت آباد کمک بخواهید.

لوله ها و اتصالات: مزایا و معایب

در مورد لوله ها چند گزینه وجود دارد.  لوله PEX یک نوع پلاستیک بسیار انعطاف پذیر است که به راحتی بریده می شود، ارزان است و می تواند به لوله های مسی وصل شود. اگر تصمیم دارید خودتان کار لوله کشی را انجام دهید، این نوع لوله به راحتی میتواند توسط شما استفاده شود، لوله PEX قابل بازیافت نیست، به ابزارهای تخصصی نیاز دارد و آنقدر جدید است که نمی توان گفت طول عمرش چقدر است. لوله PVC یکی دیگر از انواع سبک لوله های انعطاف پذیر است که شکننده تر و ارزان تر است.  هنگام نصب خطوط آب جدید با لوله PVC، اتصالات باید با چسب کنار هم قرار بگیرند که نشتی ایجاد نشود.

در حالی که لوله های سفت و انعطاف پذیر مس گران تر هستند و سخت تر نصب می شوند (باید به هم لحیم شوند)، ولی در عوض مس به خوبی گرما و فشار را کنترل می کند.  همچنین ارزش اش از بین نمیرود و هنگامی که زمان تعویض لوله ها رسید می توان بازیافت کرد.

لوله های فولادی گالوانیزه در گذشته اغلب برای لوله کشی آب و فاضلاب در خانه ها استفاده می شد.  در حالی که بسیار قوی است، سخت برش میخورد و در نهایت می تواند باعث خوردگی شود و جریان آب را مسدود کرده یا حتی در مواقعی اجازه ورود سرب به منبع آب را بدهد. هنگام تعویض لوله های آب و فاضلاب با لوله های پلاستیکی، ABS یا PVC می توان جایگزین کرد.

نصب کامل لوله های آب و فاضلاب

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه آزادی

هنگام نصب خطوط آب جدید در سراسر خانه، ابتدا کدهای ساختمان را در شهر خود بررسی کنید تا مطمئن شوید از اندازه و مصالح مناسب استفاده می کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک لوله مسی را کنار آبگرمکن راه اندازی کرده و مسیر انشعاب آن را مشخص کنید. برای برش هر طول لوله و وصل کردنشان به اتصالات آنها به یک برش لوله نیاز دارید که مناسب هر نوع لوله ای که استفاده می کنید ساخته شده باشد. درصورت نیاز به کار حرفه ای تر و یا تعمیرات اصولی از ما کمک بخواهید.

قبل از تعویض لوله های آب و فاضلاب قدیمی، لوله ها را خشک کنید تا از سالم بودنشان و نبود نشتی مطمئن شوید و سپس برای رفع آن چسب یا لحیم  استفاده کنید.

با متخصصان تماس بگیرید و کار را به درستی انجام دهید

ارائه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در منطقه ستارخان

در بیشتر موارد، نصب خطوط آب جدید کاری است که بهتر است به حرفه ای ها سپرده شود.  اگر در مورد آن مصمم هستید، یا مطمئن هستید که به کمک لوله کش نیاز دارید، با یک شرکت لوله کشی محلی تماس بگیرید.  آنها نه تنها تجربه لازم برای اجتناب از اشتباهات را خواهند داشت، بلکه ابزار و زمان لازم را نیز دارند! اگر ساکن ستارخان هستید و نیاز به کمک ما دارید با ما تماس بگیرید.

با لوله کشی آریاسازه تماس بگیرید و اجازه دهید لوله های تان را متخصصان جایگزین، تعمیر یا نصب کنند.  تکنسین های لوله کشی ما ابزارهای لازم را دارند، قطعات را تهیه می کنند. اگر در تهران زندگی می کنید، برروی تیم لوله کشی آریاسازه حساب کنید!

فرم درخواست خدمت

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پرکارترین استادکاران ما

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

حجت شرفی (264 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست